Multatuli

Max Havelaar Of de koffiveilingen der Nederlandsche Handelsmaatschappy

HC runder Rücken kaschiert. Sprache: Holländisch.
gebunden , 396 Seiten
ISBN 3849543048
EAN 9783849543044
Veröffentlicht April 2013
Verlag/Hersteller TREDITION CLASSICS

Auch erhältlich als:

Taschenbuch
25,00
29,90 inkl. MwSt.
Lieferbar innerhalb von 5-7 Tagen (Versand mit Deutscher Post/DHL)
Teilen
Beschreibung

Dit boek (hardcover) is onderdeel van de TREDITION CLASSICS serie. De makers van deze serie zijn verbonden door hun passie voor literatuur en gedreven met de bedoeling om alle publieke domein boeken weer gedrukte vorm beschikbaar te maken - wereldwijd. De meeste geprinte TREDITION CLASSICS titels zijn al decennia verdwenen uit de boekenkasten. Bij tredition geloven wij dat een goed boek nooit uit de mode is en dat zijn waarde voor eeuwig is. Deze boeken serie helpt bij het behouden van de literatuur schatten. Het draagt bij in het behouden van prachtige wereldliteratuur werken.

Das könnte Sie auch interessieren

Lieferbar innerhalb von 5-7 Tagen
33,50
Lieferbar innerhalb von 2 Wochen
23,00
Sofort lieferbar
11,95
Sofort lieferbar
23,95
vorbestellbar
24,95
Sofort lieferbar
19,95
16,00
Sofort lieferbar
11,95
35,00
Lieferbar innerhalb von 1-2 Wochen
23,95